Design på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Lisa Hilland, vaser 3 st "Eda" för Myltha 2000-tal
Glaserat stengods, höjd 24 cm
Obetydligt ytslitage.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.