CLAUDE JOSEPH VERNET, Efter, olja på pannå.
Hamnbild i månsken. 48 x 68 cm.
Krackelyr, gulnad fernissa, några strödda mindre retuscher, skrapmärken,
Originalet är utfört 1771 och finns på Louvren i Paris.
Kundservice
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.