TAKLAMPA, svart metall med glaskupor, 2000-tal.

För 15 ljuspunkter. Höjd 125 cm. Diameter 120 cm. Fäste medföljer.

Slitage, elfunktion garanteras ej.

Utropspris
5 000 SEK
Auktionen är avslutad.