Kakiemono, akvarell och tusch. Japan, omkring 1900.

Mått två eleganta damer 181x54 cm. Oramad. Motivets mått 41x97 cm.

Skador, slitage.

Utropspris
2 500 SEK
Auktionen är avslutad.