Elsa Thoresen, dukpannå, signerad och daterad -68.
Utan titel. Dukpannå 23 x 30,5 cm.
God kondition
Privat samling, Seattle, Washington, inköpt/gåva direkt av konstnär.
Privat samling, Seattle, Washington.
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag:
I Sverige: BUS
I Finland: Kuvasto och följerätt och Kuvasto
Kundservice
Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00
Finland
+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.