Asiatiskt på auktion just nu
Se alla förmål på auktion
Se våra temaauktioner
Bli kund och börja bjuda
Läs om våra resultat
Har du förmål du vill sälja?
Dekorerad i emaljfärger med motiv av blomsterkvistar samt centralt motiv av fladdermöss. Diameter 30 cm
Botten med spricka. Glasyrmistor. Något slitage. Nagg.
KundserviceHar du frågor gällande transport, betalning eller övriga frågor vänligen kontakta vår Kundservice.
SverigeTelefontid: måndag – fredag 9–13+46 8-614 08 00
FinlandTelefontid: måndag – fredag 9–13+358-9-668 91 10
Prova gärna igen och kontakta vår Kundservice om problemet kvarstår.