Berlockerna 18K, förutom två stycken 14K, en berlock har ett silvermynt i mitten, en berlock märkt Tiffany.
Längd armband ca 22 cm, stämplat Wilhelm Pettersson, Åbo 1961.
Total vikt 110 g.
Smärre åldersrelaterat slitage.
Auktionen avslutas
1 dag 15 timmar
Aktuellt bud
1 000
E
U
R
11 430
S
E
K
1 053
USD
Utropspris
5 000 EUR
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 1 050 EUR. Läs mer.
Alla objekt som skickas från Bukowskis är fullt försäkrade och omsorgsfullt packade för att skydda ditt unika föremål.
Hur bokar jag transport?
Efter du betalat ditt föremål beställer du transport på Mina Sidor
När levereras varan?
Din order kommer att iordningställas inom 2-5 dagar efter att transporten är bokad. Du kommer att få ett meddelande per mail, telefon eller sms när ditt objekt är på väg. Observera att leveransadress vid eventuell hemtransport måste vara densamma som du angett som din fakturaadress vid betalning med Klarna.