Signerad G. Auer och daterad 1948. Olja på duk 46 x 58 cm.
Åldersrelaterat slitage.
Klubbat pris
180
E
U
R
2 065
S
E
K
188
USD
Utropspris
300 EUR
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (2 bud)
2
23 apr 13:59
180 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1
20 apr 17:55
150 EUR
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Alla tider är i CEST
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag: