Färglitografi, 1968, signerad 207/300. P. 47 x 64 cm.
Ej examinerad ur ram, blekt, missfärgad.
Klubbat pris
6 700
S
E
K
586
E
U
R
618
USD
Utropspris
7 000 SEK
Auktionen är avslutad. Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (10 bud)
4
A
10 maj 17:56
6 700 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
3
10 maj 17:56
6 500 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3
4
A
10 maj 17:56
6 205 SEK
3
10 maj 17:56
6 005 SEK
4
10 maj 17:56
5 755 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 4
3
A
10 maj 17:56
5 555 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 3. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
3
10 maj 17:55
5 200 SEK
2
A
10 maj 17:55
5 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2. Det här budet har lagts av budbetjänten på uppdrag av kunden.
2
7 maj 9:31
4 800 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 2
1
3 maj 17:50
3 000 SEK
Detta bud har lagts av budgivare nr: 1
Alla tider är i CEST
Omfattas av följerätt
Enligt lag betalar köparen en konstnärsavgift för detta konstverk. Avgiften är som högst 5%. Ju högre försäljningspris desto lägre procentsats. För mer information kring denna lag: