Göran Augustson

(Finland, 1936-2012)
Göran Augustson
(Finland, 1936-2012)

Göran Augustson, "Feeling".

Signerad Göran Augustson och daterad -96. Akryl på pannå 50 x 40 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Klubbat pris
620
E
U
R
6 901
S
E
K
657
USD
Utropspris
600 EUR
Auktionen är avslutad.
Acceptpriset är uppnått
Budhistorik (9 bud)
3
A
2 jun 15:42
620 EUR
4
2 jun 15:42
600 EUR
3
A
2 jun 15:41
520 EUR
4
2 jun 15:41
500 EUR
3
A
30 maj 21:27
460 EUR
4
30 maj 21:27
440 EUR
3
28 maj 21:50
420 EUR
2
24 maj 17:01
400 EUR
1
24 maj 15:35
260 EUR
Alla tider är i CEST
Bildrättigheter

Kontakt
Alma Ahlroth
Helsingfors
Alma Ahlroth
Assisterande specialist, konst
+358 (0)50 428 2146

Kundservice

Sverige
Telefontid: måndag – fredag 9–13
+46 8-614 08 00

Finland
+358-9-668 91 10

Kundservice