324 föremål
Charles & Ray Eames, kontorsstol, "EA117" Vitra.
4d 16 tim
Aktuellt bud
8 600 SEK
Utropspris
6 000 SEK
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
4d 17 tim
Muuto, Soffa "Rest" med puff.
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
12 000 SEK
Spegel, 1900-talets tredje kvartal.
4d 18 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sam Larsson, stolar ett par "Sam", Dux 1980-tal.
4d 19 tim
Aktuellt bud
6 500 SEK
Utropspris
15 000 SEK
Staffli 1900.-talets första hälft.
4d 20 tim
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
5d 18 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
5d 18 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
5d 18 tim
Serveringsvagn, 1950-60-tal.
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Otto Schulz, matbord, BOET, Göteborg, 1940-tal.
5d 19 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
5d 20 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord, gustaviansk stil, sent 1800-tal.
5d 20 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Piedestal, samtida tillverkning.
5d 20 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
5d 21 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
5d 21 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
5d 22 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Otto Schulz, tillskriven, stol 1900-talets mitt.
5d 22 tim
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
10 000 SEK
Serveringsvagn/barvagn sent 1900-tal.
5d 23 tim
Aktuellt bud
700 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Stolar 4 st 1950-tal.
5d 23 tim
Stolar 4 st 1950-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
Piedestaler 2 st 1900-talets första hälft.
5d 23 tim
Aktuellt bud
450 SEK
Utropspris
2 500 SEK
Sideboard, 2000-tal.
6d 19 tim
Sideboard, 2000-tal.
Inga bud
Utropspris
2 500 SEK