403 föremål
Kubbstol 1900-tal.
4d 5 tim
Kubbstol 1900-tal.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Hylla tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Hylla tidigt 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Skåp, 1800-tal.
3 tim 25m
Skåp, 1800-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffa, samtida tillverkning.
2d 1 tim
Soffa, samtida tillverkning.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sideboard, 1900-talets första hälft.
3 tim 23m
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel Barockstil  sent 1800-tal.
4d 5 tim
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel, 1940-tal.
1d 1 tim
Spegel, 1940-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
2d 5 tim
Stolar 4 st 1960-tal Danmark.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj  "Oppo" Blå Station 2000-tal.
2d 5 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
1d 4 tim
Stolar, 6 st, Stolab, 2007.
Aktuellt bud
1 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sminkbord,  1950/60-tal.
4d 21 tim
Sminkbord, 1950/60-tal.
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ulf Scherlin, "Bänk 6", 2000-tal.
4d 2 tim
Aktuellt bud
2 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord ett par tidigt 1900-tal.
4d 4 tim
Aktuellt bud
2 300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karmstol, Italien, 1900-talets mitt.
1d 2 tim
Aktuellt bud
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
2d 5 tim
Fåtölj, EM-Möbler, 1970-tal.
Aktuellt bud
1 900 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Byrå 1960-tal Emmaboda.
1d 4 tim
Byrå 1960-tal Emmaboda.
Aktuellt bud
1 600 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Satsbord, 3 delar, 1900-talets andra hälft.
6d
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdssoffa, tidigt 1900-tal.
1d 2 tim
Aktuellt bud
3 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sängbord, ett par, 1920-30-tal.
6d
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Sidobord, funkis, 1930-tal.
4d 3 tim
Sidobord, funkis, 1930-tal.
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Spegel obsidian, 1800-tal.
5 tim 15m
Spegel obsidian, 1800-tal.
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal/2000-tal.
4d 5 tim
Aktuellt bud
1 800 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord 1970-tal.
6d 4 tim
Soffbord 1970-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
2 tim 23m
Bord, gustavianskt, 1800-tal.
Aktuellt bud
2 700 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Staffli 1900.-talets första hälft.
5d 2 tim
Aktuellt bud
4 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Soffbord sent 1900-tal.
7d 4 tim
Soffbord sent 1900-tal.
Inga bud
Utropspris
3 000 SEK
Byrå Gustaviansk stil 1900-talets mitt.
1d 5 tim
Aktuellt bud
1 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Ruth & Joanna, barstolar, ett par, samtida.
6d 3 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Fåtölj, Trensum, 1950-/60-tal.
6d 3 tim
Aktuellt bud
300 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Arkivskåp, 1900-talets början.
4d 3 tim
Aktuellt bud
500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Trädgårdsbord "Oly" Hope 2000-tal.
2d 3 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Karin Tyrefors, skåp, Fröseke Form, 1988.
6d 2 tim
Aktuellt bud
2 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
Skrivbord 1900-talets mitt Danmark.
1d 5 tim
Aktuellt bud
3 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK